Авантюра на пару з дощем

«Серенада сумного дощу» Наталії Коробко дійсно є тою серенадою сумного дощу, історією, яку насправді нікому розповісти. Хіба що дощу, та й то так, щоб ніхто не чув і не бачив загадкового виразу обличчя, яке може піддати сумніву своє прожите і придумане життя.

Від самого початку починаєш придумувати кінець. Але з кожною сторінкою, розумієш, що твій сценарій ще далі віддаляється від справжнього вже написаного продуманого і водночас не передбачуваного.
«Юля вже не пам’ятала, як було з Ігорем колись. Та й не хотіла пам’ятати. Начебто нічого гарного....Чотири роки розлуки, як не дивно, відшліфували їхні стосунки, зробили їх ідеальними. Виявляється, зовсім не потрібно бути разом, з’їсти пуд солі, дотримуватись інших тривіальних порад. Дві половинки цілого...Дякуючи Богові, магові, чи може... чоловікові-зраднику... вони нарешті разом... але...».

Але все складається зовсім по-іншому. Тому що, зовсім несподівано для себе героїня роману розуміє, що їй зовсім нічого не відомо самій про себе. Що вона заплуталася в тому, що думають про неї інші, зовсім не байдужі для неї люди.

Саме відповіді на ці запитання вона шукає в любовних пригодах, таємних думках, шлюбах і розлученнях, в кожній прожитій миті.

«І отут нарешті розумієш, що одружившись, люди не з’єднали свої серця. Навпаки, зробили перший крок до руйнування любові».

Наталія Коробко піднімає питання людської гармонії. А саме гармонії зі своєю долею. Тому у головної героїні виявляється є вибір. Але вибір ціною в життя.

«Серенада...» пронизана безліччю маленьких трагічних і доленосних історій і пригод, що схожі на стежку переплетену купою вузлів і вузликів трави. Які самі ж врешті розв’язуються, даючи дорогу далі. А ще говорять, коли в дорогу іде дощ, то це на удачу...

Отже, твір закінчується. Героїня за кермом, дощ за вікном. А нам є про що подумати. Звісно, про своє життя. Яке чомусь в деяких моментах так до болі схоже на рядки, сторінки і, врешті цілі розділи «придуманого» життя.

«Те, що ви маєте на даний момент, – наслідок численних помилок, дурниць, які ви робили. Це ваша доля».

Книга «Серенада сумного дощу» опубліковало видавництво «Зелений пес» в серії «Мелодії серця». В найближчий час в серії «Авантюристка» вийде друга книга Наталії Коробко «Помста сірої миші». А згодом... ще шість книжок.