категорії: музика

Гайдамаки стали кобзарями: гурт випустив новий альбом

Гайдамаки – КобзарОдин з найвідоміших українських етно-гуртів «Гайдамаки» випускають черговий альбом. Він виходить в компанії «Комп М'юзік» і називатиметься «Кобзар». Тепер гурт позиціонує себе, як інтелектуальна етносистема «Гайдамаки».

Запис альбому було проведено весною в невеликому польському містечку Вісла на «D.R. – Studio». Студія, розташована в горах – одна з кращих в Польщі. Вона повністю облаштована аналоговим обладнанням, що помітно вплинуло на якість запису.

До нового альбому увійшло 13 різностильових композицій, одна з яких, «Маланка», є переспівом однойменної пісні з альбому «Богуслав». Традиційно, до альбому ввійшло і кілька народних пісень («Вітер віє», «Їхав козак за Дунай», «Маруся», «Лелеки»). Як завжди, від першого до останнього звуку хлопці лишаються вірними своєму оригінальному, неповторному «гайдамацькому» стилю: в барвистому міксі прочитуються мотиви від ROCK, DUB, SKA, FUNK, REGGI до етніки. Проте, в новому альбомі з’являються і свіжі стильові струмені – вперше в своїй творчості «Гайдамаки» звернулись до репу…

Відразу по презентації гурт вирушить «обігрувати» своє нове дітище по Європі. «Гайдамаки» проїдуться містами Німеччини, Бельгії, Австрії, Швейцарії, Швеції та Данії. Презентація альбому широкому європейському загалу стала для гурту вже звичною справою: в лютому реліз альбому вийде в Німеччині, а в квітні – у Польщі.