категорії: кіно

Гурт «Холодне Cонце» озвучив «Трансформерів» українською

ТрансформериХто не любив у дитинстві гратися трансформерами? А крім власне іграшок, багато хто, мабуть, дивився відповідний мультсеріал і відомий повнометражний мультфільм «Transformers. The Movie», який вийшов у США 1986-го року (режисер – Нельсон Шин). І ось тепер маємо можливість насолодитися класичною стрічкою в чудовому українському перекладі, який здійснила команда «Solarice» під керівництвом лідера гурту «Холодне Сонце» Василя Гоцка, котрий виступив у проекті як один з акторів та звукорежисер.

- Так склалось, що моєму рідному племіннику зараз стільки ж років, скільки було й мені в часи мого захоплення мультиком «Трансформери», – розповідає Василь Гоцко. – Він кожного вечора вмощується перед монітором, щоби подивитись знайдену з глибин інтернету нову серію найперших «Трансформерів». Але навіть зараз я не зміг знайти «The Movie» із якісним перекладом (про українську мову вже мовчу). Тоді й виникла ідея це зробити на власній студії, залучивши до цікавої роботи креативну команду. Те, що у нас вийшло – як розвага, так і хороший професійний крок. Для мене це було одним із вдалих поєднань приємного із корисним. А Максим, мій юний племінник, – на сьомому небі від задоволення.

Повнометражка вийшла 1986 року після перших двох сезонів мультфільму. Попри цікавий сюжет, багато фанів не спрйняли фільму, адже в ньому було вбито чимало героїв з мультсеріалу. В оригіналі ролі озвучували досить відомі голівудські зірки.

Українською мовою ролі озвучили: Василь Гоцко, Оксана Балуцька, Тарас Кузів, Юлія Даценко.