категорії: музика стаття

Марічці Бурмаці подобається економічна криза, а Ірина Білик економить на чистці суконь

теґи: Бурмака, Білик, Криза, Кузьма, Павлік, Фагот

Економічна криза в країні торкнулась і артистів. Дехто з них уже панікує, що не продадуться квитки на концерти, дехто змушений відмовитись від салонів, одягу та дорогого відпочинку. А дехто з українських селебретіз від кризи отримує задоволення.

Зокрема, лідер гурту «ТНМК» Фагот зізнався, що не відчув, що криза вже прийшла. Днями гурт презентував кліп на пісню «Темно».

«У нас все добре, - каже Фагот. - Деякі концерти відмінились. Хотіли люди запросити на корпоратив артистів, а бюджети урізали, і не вийде. Але особливо ця криза поки що не відчутна».

 А от Марійка Бурмака насолоджується такою ситуацією.

«Зараз прекрасний час, - каже співачка. – Так, стало менше концертів. Зате я читаю стільки книжок. Тепер вистачає часу на некомерційні проекти, на те, щоб писати музику, або просто сидіти з гітарою і грати. От кажуть, якщо людина хворіє, значить Бог для чогось дає їй «передишку». Для нас, артистів, ця криза і є «передишка».

А от Ірина Білик зізналась, що економічна криза її таки торкнулась. Їй довелося відмінити один із трьох сольних концертів, який мав відбутись 9 листопада у палаці «Україна».

«Після того, як концерт Крістіни Агілери не зібрав повного залу, організатори попросили мене відмінити один з трьох сольних концертів, - зізналась Ірина. – Але я шкодую про це, бо всі квитки продані, і думаю, що й на третій концерт зібрались би люди».

До речі, окрім Білик, якій довелось відмінити концерт, через кризу було перенесено виступ Ероса Рамазотті, який мав відбутись 15 вересня. Організатори запевняють, що Ерос таки приїде в Україну 2 грудня.

Нестабільна ситуація торкнулась і підготовки Білик до турне, яке днями завершилось.

«Я хотіла здати концертну сукню в чистку, - продовжує співачка. - Але це коштує 300 доларів. В мене 4 сукні, чистка обійшлась би в 1200 доларів. Я попросила дизайнера костюмів Сергія Єрмакова і він сам почистив їх. Отак я і зекономила».

Віктор Павлік впевнений, що економічна криза торкнулась не лише артистів, але й усіх людей.

«Звісно, стало менше концертів, - каже Павлік. - Але зараз я більше задіяний в студії, тому не дуже помічаю кризу. Впевнений, що дуже скоро ми її переживемо».

А дехто на кризі таки вирішив заробити. Лідер гурту «Скрябін» Кузьма написав нову пісню для свого проекту «Пающіє труси». Пісня називається «Тазік олів'є», і частина її присвячена фінансовій кризі.