категорії: музика новина

«Джаз-Коктебель 2009» обіцяє «окрему реальність»

теґи: Джаз-Коктебель, Джаз-Коктебель 2009, Коктебель, джаз, Фестивалі

Джаз-КоктебельПротягом року українським медіа-простором ходили чутки про те, що фестиваль «Джаз-Коктебель 2009» змінить дислокацію і проходитиме «в Генічеську, в Євпаторії – куди покличуть». Але, попри все, цього року назва фестивалю все-таки відповідатиме місцю його проведення: 10-13 вересня у кримському містечку Коктебель відбудеться щорічне свято музики «Джаз-Коктебель».

Програма цьогорічного фестивалю вкрай насичена. Серед хедлайнерів – британці «Oi Va Voi», яких можна було почути на фестивалі Sziget, що проходив 12-17 серпня в Будапешті, росіяни «Tequillajazz», угорці «Djabe» та зірка джазу світової величини Кортні Пайн. Крім того, на «Джаз-Коктебелі» відбудеться прем’єра спільного проекту українського гурту «Гайдамаки», які також вігриміли виступом на цьогорічному Sziget’і,  і легендарних поляків «Voo Voo». Їх спільний джаз-роковий альбом у Польщі вже практично став «золотим», і його можна буде придбати на фестивальній території.

На традиційних двох сценах – «Волошинська» та «Nu Jazz» – виступатимуть більше 40 виконавців та колективів, зокрема гості з Білорусі – фрік-кабере «Срібне весілля», «Akana», «Cherry Vata» , з Росії – «Rekevin», «Alissidjazz», «Funky Soul Band», українці «Pur Pur», Тетяна Боєва, «Play.Boev.Band», «Всяк випадок», Квартет Дениса Аду та багато інших.

Арт-директор «Джаз-Коктебеля» Андрій Слабінський розповів, що девіз цьогорічного фестивалю – «Окрема реальність». «Ми не вписуємося в правила шоу-бізнесу, не обмежуємо себе і наших гостей тільки джазом. У нас люди забувають, хто вони і звідки, і просто насолоджуються гарною музикою,» – пояснює він.

Денні концерти на сцені «Nu Jazz» (до 18:00), закриття фестивалю та джем можна буде відвідати безкоштовно, «Волошинську» сцену – за 20 грн – благодійний внесок на реконструкцію музею. Вечірні ж концерти на сцені «Nu Jazz» (19:00-04:00) коштуватимуть у четвер (10.09) – 60 грн, у п’ятницю (11.09) – 125 грн, в суботу (12.09) – 175 грн. Діє система абонементів: вартість триденного квитка при купівлі до 04.09.09 включно складає 300 грн, з 05.09.09 – 350 грн.

Ознайомитися з програмою фестивалю >>>