категорії: новина

Sziget заохочує відвідувачів

теґи: Sziget, Sziget-2010, Будапешт, Фестивалі

sziget10-те серпня, нульовий день Сігету-2010 в розпалі. Тривають концерти на Головній сцені фестивалю і майданчику Budapest Jazz Club – Amfiteatrum Stage, невдовзі розпочнеться музична програма на сцені World Music. Не дивлячись на те, що основна частина фестивалю, тобто, власне фестиваль, розпочнеться лише завтра, ще вчора можна було зауважити, що натовп фестивальників значно  збільшився в порівнянні з минулорічним.

Значна частина гостей фестивалю заїхала на острів 9-го серпня. Таке право мали фестивальники, що придбали кемпінговий квиток, вартість якого до 30-го квітня складала 170 євро, а з 1 травня – 200 євро. Однак можливість зареєструватись та потрапити на острів була ще з 6-го серпня – для цього власники кемпінгових квитків мали придбати додатковий «в`їзний» квиток за 10 євро – і, таким чином, отримували змогу обрати собі більш зручне місце під намет. Для власників некемпінгових квитків Сігет розпочнеться 11-го серпня.

Список спонсорів фестивалю, як завжди, довгий. Найбільші спонсори, серед яких є навіть український бренд, мають на Сігеті окремі осередки.  Однак чи не найбільше радості, вочевидь, фестивальники зазнають від місцевого мобільного оператора: відвідувачам Сігету пропонується за дуже помірну ціну придбати «Сігетфон» – телефон із сім-карткою, де на рахунку лежить сума, яку виклав користувач. На острові легко знайти пункт, де можна безкоштовно підзарядити телефон та поповнити рахунок, а також, за бажання, відправити повідомлення на вказаний номер і таким чином розплатитися за каву. Пропозиція видається більш, ніж привабливою: тарифи на розмови та повідомлення всередині мережі – дуже символічні, на міжнародні дзвінки та повідомлення – значно дешевші, ніж у роумінгу. Тож знайти своїх друзів на фестивалі та тримати з ними контакт – дуже просто.

Крім цього, гості Сігету отримують багато знижок по Будапешту: на відвідини термальних купалень, музеїв, у парку атракціонів та навіть у фаст-фуді. Єдиною умовою для отримання знижки є наявність дійсного тижневого браслета-квитка на зап`ястку.