категорії: музика репортаж

Morcheeba підняли киян на сцену

теґи: Morcheeba, Київ, Концерти

Morcheeba4 жовтня із сольним концертом до Києва завітали легендарні британські чарівники тріп-хопу і даунтемпо Morcheeba.

Українську столицю гурт відвідав у рамках туру, присвяченого виходу нового альбому «Blood Like Lemonade», який музиканти записали у «золотому» складі: ще на початку 2010 року до колективу повернулася перша солістка Скай Едвардс (Skye Edwards).

Своїх улюбленців кияни зустрічали із неабияким захватом. Після більш, ніж півгодинної затримки зі сцени полилися перші акорди одного з найвідоміших хітів гурту – «The Sea», яку зустріли шквальними оплесками і співали усім залом. Скрушно і навіть трохи здивовано Скай зауважила, що глядачі не мають змоги ані танцювати, ані палити. Однак обидві проблеми з легкістю вирішилися: враз спрагла до танців публіка зібралась у проходах між рядами концертного залу Міжнародного центру культури і мистецтв, а уявним косяком люб’язно поділилася сама співачка. Щоправда, охоронці доволі швидко повернули всіх на місця.

Протягом півторагодинного концерту, який пролетів, наче мить, Morcheeba виконали чудову добірку старих і нових пісень, зокрема – «Otherwise», «Over and Over», «Blindfold», «Even Though», «Blood Like Lemonade», «Easier Said Than Done», «Beat of the Drum». Скай витанцьовувала на сцені в туфельках на sky-high танкетці та розкішній червоній сукні, яку змайструвала сама, заворожуючи глядачів своїми рухами і, звичайно ж, оксамитовим вокалом. Кожну пісню публіка вітала просто-таки відчайдушно.

Музиканти були вражені аж таким гарячим прийомом, тож не могли не вийти на «біс». Всі три заключні пісні зал слухав, стоячи, а деякі найвідданіші фани знову зібралися і танцювали в проходах та під сценою… а під час виконання фінальної композиції – на самій сцені, куди запросила їх розчулена Скай.

 

Фото – tsn.ua