категорії: література

«Елементал» Василя Шкляра вийшов аудіокнигою

Елементал - ШклярУкраїнський роман «Елементал» Василя Шкляра про події у Чеченії тепер вийшов і аудіокнигою. Цей антиімперський крок вчинила компанія CDCom, у якій, як ми вже повідомляли, нещодавно з’явилася ціла ланка українських сучукраудіокниг.

Шкляр побував у багатьох «гарячих» точках, знайомий з Аллою Дудаєвою (дружиною першого президента Чечні), і саме реальна історія її викрадення з лабет російських спецслужб лягла в основу його роману «Елементал»...

«На відміну від інших книжок, у цьому романі власні назви та імена не змінено. Інша річ, що деякі персонажі офіційно живуть під псевдо, і до певного часу не мають права на розтаємничення свого походження.»


Франція, Чечня, Росія: сучасна авантюрно-містична історія, написана на документальних фактах, добре відомих авторові.

Українець, вояк Французького іноземного леґіону, отримує завдання вивезти із заблокованої Чечні дочку генерала, на яку полюють російські спецслужби. Ця надзвичайно напружена авантюрно-містична еротична історія гіпнотизує і приголомшує.

Однак, попри всі зовнішні принади роману, Василь Шкляр – визнаний майстер сюжету, як завжди, б’є у «больові точки». В «Елементалі» - це насамперед анатомія тероризму, невимірна ціна любови, життя, смерти.