категорії: музика репортаж

Oi Va Voi пообіцяли повернутись на наступний Sziget

теґи: 30 Seconds to Mars, Sziget, Sziget-2010, Oi Va Voi, Будапешт, Фестивалі

Oi Va Voi – Sziget.huВ той час, як на Головній сцені фестивалю Sziget відчайдушно стрибав фарбований Джаред Лето, не особливо успішно намагаючись «підняти» багатотисячний натовп, на сцені World Music відбувалося справжнє шаленство – одночасно з 30 Seconds to Mars проходив виступ британського гурту Oi Va Voi.

Oi Va Voi – експериментальний гурт, заснований наприкінці 90-х років XX століття у Лондоні. Їхнє звучання є сумішшю з традиційної єврейської музики, східноєвропейського фолку та сучасної електроніки. Гурт має 4 студійні альбоми та регулярно дає концерти в Європі. До слова, минулого року колектив був хедлайнером цієї ж сцени першого дня Сігету, а невдовзі після того завітав на український фестиваль Jazz-Коктебель, де мав шалений успіх.

На сцені семеро музикантів буквально перетворились в один організм, видаючи просто-таки фантастичний музичний продукт. Глядачі явно знаходились на одній хвилі з виконавцями – помітити кого-небудь, хто б не рухався в такт або не підспівував, було складно.

Британці зіграли як новіші пісні («Ladino Song», «Refugee»), так і композиції з найпершого альбому(«7 Brothers»). А завершували виступ улюбленою «Yesterday`s Mistakes», після якої зірвали шквал оплесків та розсипались у компліментах фестивалю та публіці, після чого швидко попрощались і залишили сцену. Але на годиннику було лише 22:55, а отже до кінця концерту залишалось ще трохи часу, тож музиканти доволі швидко повернулись і залюбки виконали ще дві запальні композиції.